logo

MARMA masáž

MARMA masáž

Marma masáž je jedna ze specializovaných technik áyurvédy. Pomáhá uvolnit zadržovanou energii a vyvolává hluboký pozitivní prožitek.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Stimulací marma bodů podporujeme přirozený tok energie tělem, harmonizaci vnitřních orgánů a tělesných systémů (nervový, lymfatický, hormonální…). Marma masáž je komplexní terapie, která propojuje harmonizaci na fyzické, mentální a emocionální úrovni. Proto umí pomoci i v případě duševních či psychických potíží a bloků. Tato masáž je účinná i tam, kde se jedná o citové záležitosti dlouhodobého rázu, pomáhá nalézt skryté energetické rezervy našeho těla.

  • Marma body jsou biologicky aktivní místa na těle, která řídí psychické i fyzické procesy a zodpovídají za propojení fyzického, emocionálního a kauzálního těla. Jsou to centra s vysokou koncentrací energie a jejich prostřednictvím můžeme ovlivňovat intenzitu proudění prány (životní energie) na různých místech těla. V marmových bodech se někdy celé roky usazují toxické látky, napětí a negativní emoční energie. Správnou manipulací lze dosáhnout odstranění blokád, zlepšení energetické průchodnosti těchto míst, uvolnění stagnující energie. Marma body mohou zasahovat i do hloubky těla, zahrnují i vnitřní orgány (jako je např. srdce, močový měchýř atp.), kosti, klouby…

  • Marma masáž prakticky

    Při této masáži jednotlivé marmy postupně ošetříme příslušnou technikou (s pomocí oleje) - jedná se o stimulaci bodů způsobem podobným akupresuře, nečekejte klasické hnětení svalstva. Protože se jedná o významná energetická místa těla, pocit po masáži je obvykle velmi uvolňující. Masáží je docíleno celkové harmonizace těla a nastartování vnitřních procesů.

  • V den masáže (a hlavně po ní) doporučuji klidový režim a odpočinek s dostatkem tekutin.

  • Tuto techniku jsem se naučila u indického áyurvédského lékaře Dr. Godwina Newtona.

  • Velmi se mi osvědčilo kombinovat toto ošetření s dodáním energie Reiki – vždy po domluvě a se souhlasem klientky (klienta).

  • Marma masáž v délce trvání 60-ti minut zahrnuje ošetření bodů hlavy plus rukou (případně místo rukou jiné části těla podle potřeby), při 90-ti minutové masáži přidávám ošetření dalších marmových bodů podle momentální potřeby, ošetření marma bodů celého těla s přidáním energie Reiki trvá cca 120 minut.

  • Objednat se můžete na čísle +420 222 515 923, +420 723 948 895 nebo emailem nature.care.clinic@gmail.com