logo

Ivana Křivská

Péče o tělo i duši

Zabývám se komplexní péčí o tělo a duši a využívám k tomu různé techniky.

Objednat se

Praxe

  • Jmenuji se Ivana a jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa, celý život se zajímám o zdravý životní styl a proto jsem se rozhodla veškeré své zkušenosti a vědomosti předat dál. Na své rodině a hlavně na sobě mám vyzkoušeno, že to je možné, pomocí mentálního nastavení, různým metodám a přírodních produktů. Vše co nabízím, mám na sobě vyzkoušené a vím, že to funguje, jen každý máme jiný úhel pohledu a proto si do svého života pustíme něco jiného a o tom život je.

  • ACCESS BARS je metoda, která pomocí 32 bodů na hlavě může změnit váš dosavadní způsob nahlížení na život. Jemnými dotyky 32 bodů na hlavě se aktivuje energie. Jednotlivé body souvisí s různými oblastmi života a a jejich aktivací se nastartuje proces, kdy dochází k vyčištění a uvolnění myšlenek, odchází vše co je připraveno z našeho života odejít.

  • ACCESS FACELIFT - je energetický Facelift - metoda při které se pomocí jemných doteků obličeje, omlazuje obličej, odvrátí stárnutí bez skalpelu a chemie. Proces, kdy se mění, jak fyzický vzhled tak i limity a náhled na stárnutí, i vaše vyzařování. Stejný efekt se projevuje, jak na obličeji tak i na těle.

  • MASÁŽE JINAK provádím různé typy masáží propojených s energií, jedná se o jemnější masáže, které mohou řešit různé potíže a uvolnit celé tělo, například – aroma, medová, relaxační, lymfatická, regenerační, breussova, a také kyneziotaping.

  • KONCEPCE PODLE XANY BATI koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla podle XB. Jedná se o soubor jednoduchých cviků a hmatových technik, pokud chce někdo na sobě něco měnit bez chemie a skalpelu, jen pomocí vlastních rukou.

  • Dále se věnuji poradenství v oblasti stravování a superpotravin – reishi, kustovnice čínská, kolagen, aloe, a další.

  • Objednávat se můžete na telefonu 222 515 923 nebo 723 948 895 či emailu nature.care.clinic@gmail.com

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Access Bars: 1250 Kč
Access Bars: 3300 Kč tři sezení
Access Facelift: 1250 Kč
Access Facelift: 3300 Kč tři sezení
Energetické masáže: 850 Kč částečná
Energetické masáže: 1250 Kč celková
KXB - zůstaň krásná: 250 Kč 1 lekce
KXB - zůstaň krásná: 2000 Kč 10 lekcí
Vacupress - celková masáž 990 Kč 1,5 hodiny
Vacupress - částečná masáž 750 Kč 1 hodina

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE