logo

Pronájem prostor Nature Care Clinic

Pronájem prostor Nature Care Clinic

Přidejte se do týmu Nature Care Clinic a sdílejte s námi svou praxi. Prostory jsou vhodné pro terapie, masáže, konzultace, pořádání kurzů, workshopů v malých skupinkách.

 • Pronájem prostor Nature Care Clinic

  Prostory naší kliniky je možné si pronajmout. Máme ještě pár bloků volných během týdne a o víkendu je klinika celá k dispozici. Nabízíme velmi příjemné prostředí, energeticky vyladěné, čisté a bezpečné pro terapeuty, maséry, kouče, školitele, aj. Preferujeme osobní schůzku, kde vám prostory představíme a domluvíme spolupráci. Upozorňujeme, že je nutná vlastní klientela - není ve službách kliniky zajišťování klientelu. Ale pomůžeme Vám s propagací vaší akce - zveřejňujeme na webových stránkách kliniky, na FB stránce a na recepci kliniky.

 • Naše klinika má výhodnou polohu. Je velmi dobře dostupná metrem a tramvají. Najdete nás v centru Prahy, cca 6 minut od stanice metra Karlovo náměstí (výlez Palackého náměstí), či 2-3 minuty od tramvajové zastávky Výtoň či Albertov. Sídlíme ve velmi krásné, klidné a gastronomicky zajímavé části Prahy - Výtoň, Plavecká 12. Jen pozor na parkování. Pokud k nám pojedete autem, raději se podívejte na www.parkujvklidu.cz. Patříme do modré zóny!

 • Pokud máte zájem o pronájem prostor v Nature Care Clinic kontaktujte nás e-maileme nature.care.clinic@gmail.com nebo na telefonu 222 515 923, 723 948 895. Fotky jednotlivých místností najdete na Facebooku. Stačí do vyhledávání na Facebooku zadat "Nature Care"

 • Terapeutická místnost č.1

  Tato příjemná, teplá místnost se nachází vedle recepce. Využívá se především na masáže, ale i na terapie TČM a koučování. Najdete zde lehátko vybavené nahřívací dečkou, minerální lampu, umyvadlo, místo na posezení s klientem, psací stůl, tablet s hudbou, energetický obraz pro vyladění místnosti. K dispozici jsou ručníky, deky, role hygienického papíru na lehátko.

 • Terapeutická místnost č.2

  Tato světlá a příjemně teplá místnost se nachází ve sníženém podlaží kousek od recepce. Využívá se především na terapie TČM a masáže. Najdete zde lehátko, minerální lampu, umyvadlo, místo na posezení s klientem u psacího stolu, rádio na CD, mapy akupunturních drah na zdi. K dispozici jsou ručníky, deky, role hygienického papíru na lehátko, baňky.

 • Terapeutická místnost č.3

  Tato modře vymalovaná a energeticky laděným obrazy vyzdobená místnost se nachází ve sníženém podlaží kousek od recepce. Využívá se především na terapie TČM a masáže. Místnost je vybavena lehátkem, minerální lampou, umyvadlem, místem na posezení s klientem u psacího stolu, rádio na iPod. K dispozici jsou ručníky, deky, role hygienického papíru na lehátko, baňky.

 • Terapeutická místnost č.4

  Místnost se nachází ve vedlejším prostoru, který k nám také patří. Jedná se o mezonetový přízemní byt, který máme přes chodbu vedle hlavních prostor kliniky. Prostor je velmi klidný, a vyladěný díky květu života. Využívá se především na terapie TČM a masáže, koučování. Najdete zde lehátko, minerální lampu, umyvadlo, místo na posezení s klientem u psacího stolu, rádio na CD/iPod/USB, koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici jsou ručníky, deky, role hygienického papíru na lehátko, baňky.

 • Terapeutická místnost č.5

  Tento prostor se nachází ve vedlejším mezonetovém přízemním bytě, který máme přes chodbu vedle hlavních prostor kliniky také k dispozici. Prostor je velmi krásně zařízený. Z chodby s WC projdete do velké místnosti s kulatým stolem, gaučem a kuchyňskou linkou ve stylu Provance a schodmi, které vedou nahoru do prostoru, kde se také provádějí terapie TČM, masáže, koučování, cvičení a meditace v malé skupince. Prostor je vhodný i a přednášky. V horním patře najdete lehátko, místo na posezení s klientem (křesílka se stolečkem a gauč), psací stůl, magnetickou projekční tabuli, dekorace. K dispozici jsou ručníky, deky, role hygienického papíru na lehátko. V dolní části prostoru najdete velký kulatý stůl, gauč, plně vybavenou kuchyň.

 • Společné místnosti

  Posezení na recepci pro 3-4 osoby, 3x WC, 2x kuchyňka, sprcha. K dispozici káva, čaje v ceně pronájmu. Možnost WIFI připojení.