logo

O nás

V souladu se zásadami TCM se zaměřujeme na příčiny obtíží a ty pak odstraňujeme.

Nature Care Clinic je klinika přírodní medicíny a tradiční čínské medicíny (TCM). Zaměřujeme se na léčbu člověka jako celku. Obrací se na nás klienti s poúrazovými stavy, bolestmi kloubů a páteře, neplodností a dalšími nemocemi, včetně civilizačních chorob. Velmi účinná je pomoc přírodní medicíny v boji se závislostmi (kouření, alkohol, návykové látky) či nadváhou.

naše služby

Historie Nature Care

  • Zakladatelka klinika paní RNDr. Lenka Romanová studuje tradiční čínskou medicínu na Mezinárodní škole Orientální Medicíny ve Velké Británii a v Číně v People´s Military Hospital v Pekingu. Praxi pak získává na klinikách v Anglii a v Londýně. Po návratu do Prahy v roce 2004 působila v Centru Integrované Medicíny v Hellichově ulici.

  • Zakládá Nature Care v Praze na Výtoni jako centrum tradiční čínské medicíny. Za deset let činnosti Nature Care jsme pomohli řadám klientů s nejrůznějšími problémy. V Nature Care funguje tým odborníků na tradiční čínskou medicínu. Staráme se o klienty z Čech i o cizince, kteří v České republice pobývají.

  • Díky neúnavné práci celého týmu neustále narůstá počet klientů, kteří volí cestu tradiční čínské medicíny. Abychom mohli pomoci, co nejvíce lidem, otevřeli jsme novou část liniky a rozšířili tým terapetů. Pořádáme přednášky o tradiční čínské medicíně i hodiny cvičení Čchikung (Qigong).

Ceník

  • První návštěva 1200 Kč (60 min.)

  • Další sezení 800 - 650 Kč (45 min.)

  • Storno poplatek 500 Kč

  • Víkendová a večerní sazba 750 Kč

  • Terapeutická sezení jsou možná pouze po předchozí rezervaci konkrétního termínu, který je závazný. Vzhledem k omezenému množství návštěv plánovaných v pracovním dni je nutné včas vědět o případných změnách v rezervacích jednotlivých termínů.

  • Změna rezervovaného termínu je možná telefonicky nebo SMS zprávou bez udání důvodu co nejdříve je to možné, nejpozději však 24 hodin před rezervovaným termínem. Bude-li změna termínu oznámena v době kratší než 24 hodin před rezervací, vyhrazujeme si právo klientovi účtovat storno poplatek. V současné době v našem centru nepřijímáme platební karty, pouze hotovostní platby.

Vzhledem k tomu, že se snažíme udržet naše ceny na úrovni, která je přijatelná pro nejširší skupinu obyvatel a od roku 2005 jsme nezvýšili naše sazby navzdory probíhající inflaci, jsme nuceni zvýšit poplatek za provoz v době od 18.30 h, tedy ve večerních hodinách.

Rovněž o víkendech budeme účtovat zvýšený poplatek 750 Kč za jedno sezení. Podotýkáme, že toto je hlavně služba pro naše klienty, kteří se nemohou pro velkou pracovní zátěž uvolnit ze zaměstnání a pro mimopražské pacienty.

V případě pozdního příchodu klienta mu může být v závislosti na dané situaci čas rezervovaný na jeho návštěvu zkrácen o dobu, o kterou se zpozdil.

V našem centru přijímáme Sodexo, Accor and Benefity poukázky. Zakoupit také můžete DÁRKOVÝ POUKAZ pro vaše blízké.

Reference

Dr. Romanova, her staff and colleagues always took great care of me. Because of my treatments at Nature care, my allergies are almost non-existent now.

Melissa Sadowski (by FaceBook page)

Dobrý den, jen jsem Vám chtěla napsat, že po vymizení modřin mi opravdu ta bolest v kříži povolila. Děkuji moc za pomoc. Určitě se brzy zase objednám. Preventivně:-) Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

M. M.

Dobrý den paní Romanová, v příloze posílám fotečku naší dcery Zuzanky. Narodila se 18.2.2012, vážila 3260g a měřila 50cm. Vydržela v bříšku do 41. týdne těhotenství, asi se jí u mě líbilo, a nebo se nechtěla narodit do arktických mrazů. /má také ráda teplíčko jako maminka :-) Porod proběhl bez problémů a byl krásný :-). Chtěla jsem Vám moc moc moc poděkovat, že jste mi pomohla, že se dnes můžu radovat a užívat si každou chvilku se Zuzankou. Je to opravdu nádhera. Jsem moc šťastná.

Hanka J. z Č.Budějovic